Medewerkers

Medewerkers van FNO

Een stuk of twintig mensen zetten zich als medewerkers van FNO in voor het vergroten van kansen op meer gezondheid, kwaliteit van leven en toekomstperspectief. We doen dit binnen vier programma’s. Elk programma heeft een programmaleider en een of meerdere programmamedewerkers. Er is ook een bureauteam, bestaande uit de directeur/bestuurder, financiële medewerkers, een secretariaat en een communicatieteam.

Wil je weten wie wij zijn? Leer ons hier kennen:

  • Angela Nijland

    Programmasecretaris

    "Gezonde Toekomst Dichterbij heeft veel projecten gefaciliteerd om gezondheidsachterstanden te verkleinen en kansen van gezinnen die in armoede leven te vergroten. Ik vind het ontzettend leuk om gezinnen, onderzoekers, beleidsmakers en professionals samen te brengen en te werken aan een inclusieve samenleving."

    06 829 620 06

    angela.nijland@fnozorgvoorkansen.nl

  • Ann Kusters

    Directeur/bestuurder

    "FNO jaagt als onafhankelijk fonds aan dat mensen in een kwetsbare situatie meer kansen krijgen op het gebied van gezondheid, kwaliteit van leven en toekomstperspectief. Slim organiseren en verbinden helpt om blijvende veranderingen te realiseren. Dat te mogen doen met inspirerende mensen maakt mijn baan de leukste van de wereld!"

    06 474 565 75

    ann.kusters@fnozorgvoorkansen.nl

  • Caroline Hop

    Programmaleider

    "Factoren die een grote invloed hebben op je kwaliteit van leven: dat je dingen zelf kunt bepalen, je sociale relaties en dat je je fysiek en mentaal goed voelt. Klein Geluk vindt dat ook mensen met een langdurige gezondheidsbeperking beslissingen moeten kunnen nemen en meedoen in de maatschappij."

    06 124 309 50

    caroline.hop@fnozorgvoorkansen.nl

  • Christel Verhoeven

    Medewerker communicatie a.i.

    06 212 320 05

    christel.verhoeven@fnozorgvoorkansen.nl

  • Hestia Leiker

    Directiesecretaris

    "Directies ontzorgen bij hun dagelijkse werkzaamheden past perfect bij mij. Daarin ben ik systematisch, ondernemend en betrokken. Ik stimuleer graag de mensen in mijn omgeving – en mijzelf – om te ontdekken, te groeien en te ontwikkelen."

    085 040 32 60

    hestia.leiker@fnozorgvoorkansen.nl

  • Ineke Monen

    Office manager

    "Sinds 2009 werk ik met veel plezier bij FNO. Het accent van mijn werkzaamheden is steeds meer komen te liggen op financiële taken. Werken met cijfers en nauwkeurigheid zijn mij op het lijf geschreven."

    085 040 32 60

    ineke.monen@fnozorgvoorkansen.nl

  • Irma Huizer

    Programma-ondersteuner

    085 040 32 60

    kleingeluk@fnozorgvoorkansen.nl

  • Jeroen van Doorn

    Programmaleider

    "Ik vind het mooi om mijn praktijkkennis van het begeleiden van jongvolwassenen met een psychische kwetsbaarheid en mijn ervaring in het opzetten van ketensamenwerking in te zetten om de droom van GeestKracht te verwezenlijken. Want een samenleving waarin iedere jongvolwassene zichzelf kan zijn en meedoet mag geen droom blijven."

    06 137 153 56

    jeroen.vandoorn@fnozorgvoorkansen.nl

  • Judith Eekhout

    Contentmarketeer

    "Als antropoloog, redacteur en tekstschrijver vind ik het leuk en belangrijk om met mijn werk bij te dragen aan de samenleving. Mijn doel is dat iedereen die zich inzet voor mensen in een kwetsbare situatie bij FNO kennis en inspiratie kan opdoen en delen."

    06 577 573 67

    judith.eekhout@fnozorgvoorkansen.nl

  • Lonneke van Wijk

    Medewerker communicatie

    "Dat iedereen zich gehoord en gezien voelt vind ik belangrijk. En soms vraagt dat om aandacht op maat. Bij FNO mag ik daaraan meewerken door de communicatie van de programma’s te coördineren en dat vind ik fantastisch!"

    06 575 401 82

    lonneke.vanwijk@fnozorgvoorkansen.nl

  • Lotte Frans

    Programmalijn manager

    "Bij een psychische kwetsbaarheid is het voorkomen van psychische problematiek en het mee kunnen doen in de maatschappij belangrijk. Met het programma GeestKracht zet ik mij in voor de mentale gezondheid van jongvolwassenen."

    06 168 034 92

    lotte.frans@fnozorgvoorkansen.nl

  • Marco Florijn

    Programmaleider

    "Vanuit Jongeren INC ondersteunen we jongeren die net een zetje in de rug nodig hebben om hun talenten tot hun recht te laten komen. De ervaringen van jongeren zijn het startpunt en mét hen en het programmateam zetten we mooie stappen."

    06 515 313 10

    marco.florijn@fnozorgvoorkansen.nl

  • Michiel Smit

    Duo-voorzitter Team GeestKracht

    michiel.smit@fnozorgvoorkansen.nl

  • Monique Schrijver

    Programmaleider

    "Het voorkómen van ziekte en gezond blijven hebben altijd centraal gestaan in mijn loopbaan. Bij Gezonde Toekomst Dichterbij werk ik met hart en ziel aan het verminderen van gezondheidsachterstanden."

    06 826 876 10

    monique.schrijver@fnozorgvoorkansen.nl

  • Nynke Asbroek

    Duo-voorzitter Team GeestKracht

    nynke.asbroek@fnozorgvoorkansen.nl

  • Peter Frankhuizen

    Hoofd financiën

    "Ik wil met mijn werk graag iets betekenen voor mensen met een kwetsbare gezondheid, die door omstandigheden niet dezelfde kansen hebben gehad als ik."

    085 040 32 60

    peter.frankhuizen@fnozorgvoorkansen.nl

  • Rik Nijskens

    Programma-ondersteuner

    "Ik zet bij Jongeren INC mijn skills en ervaringsdeskundigheid in om jongeren met een chronische aandoening de kans te geven naar wens en vermogen mee te doen. De meeste kracht put ik uit het samen met jongeren werken aan impact, door hen te verenigen, te vertegenwoordigen en een stem te geven."

    06 579 683 10

    rik.nijskens@fnozorgvoorkansen.nl

  • Roxana König

    Communicatieadviseur

    "Iedereen heeft recht op gelijke kansen, met of zonder een beetje hulp. Ik ben blij dat ik bij FNO iets kan bijdragen aan een inclusieve samenleving."

    06 121 024 06

    roxana.konig@fnozorgvoorkansen.nl

  • Tamar Shahinian

    Programma-ondersteuner

    "Een gezond NU toegankelijk maken voor iedereen, daar gaat mijn vlammetje van branden."

    06 302 468 45

    tamar.shahinian@fnozorgvoorkansen.nl

  • Tamarah Collij

    Programmasecretaris

    "Blij word ik van bijdragen aan een samenleving waarin ieder zich gesteund en gezien voelt en volwaardig kan meedoen, ongeacht wat je wel of niet kunt. Daarom werk ik graag als programmasecretaris voor Jongeren INC."

    06 109 893 28

    tamarah.collij@fnozorgvoorkansen.nl

  • Taruni Bhagwandin

    Programmasecretaris

    "Alle jongvolwassenen met psychische kwetsbaarheden kunnen op hun eigen manier krachtig (blijven) meedoen in de maatschappij; dat is de droom van het programma GeestKracht. Ik draag er graag aan bij om deze droom te realiseren!"

    06 826 890 22

    taruni.bhagwandin@fnozorgvoorkansen.nl