Samen Kansrijk en Gezond

Ben jij onze nieuwe programmaleider?

Het verhaal van Lisette

‘Ik heb wel gedacht: wie wil mijn verhaal horen? Ik ben niet in armoede opgegroeid, ben nooit dakloos geweest en heb nooit honger gehad. Dat ik hier een denkfout maakte, daar ben ik inmiddels wel achter. Ellende vergelijken, dat kan eigenlijk niet. Ieders situatie is uniek. En dat is waar ik aandacht voor wil.’

Created with Sketch.

Het verhaal van Eline

‘Ik was geen probleemkind voor de buitenwereld. Dat ik zwaar depressief was, had niemand door.’ Het dieptepunt in Eline’s leven was het startpunt van haar herstel. Nu wil ze eraan bijdragen dat mensen in kwetsbare posities niet hoeven meemaken wat zij heeft meegemaakt.

Created with Sketch.

Wie doen mee?

  • 11 juni 2024

    Lerend veranderen met transitieonderzoek

  • 24 mei 2024

    Landelijke dag Samen Kansrijk en Gezond

  • 30 oktober 2023

    Gezinnen aan zet

Blijf op de hoogte van nieuws en activiteiten

Contact

Marco Florijn

Programmaleider

06 515 313 10

marco.florijn@fnozorgvoorkansen.nl

Katinka Visscher

Strategisch verbinder

06 145 363 37

katinka.visscher@fnozorgvoorkansen.nl

Erik Hendriks

Strategisch adviseur onderzoek

06 452 589 17

erik.hendriks@fnozorgvoorkansen.nl

Lisette Groeneveld

Duo-voorzitter Gezinspanel

06 820 981 38

lisette.groeneveld@fnozorgvoorkansen.nl

Eline Schievink

Duo-voorzitter Gezinspanel

06 454 842 99

eline.schievink@fnozorgvoorkansen.nl

Daan Molewijk

Trainee

06 124 186 65

daan.molewijk@fnozorgvoorkansen.nl

Matthijs Zwier

Sparringpartner veranderopgave

06 423 456 13

matthijs.zwier@fnozorgvoorkansen.nl

Monique Schrijver

Contactpersoon gebieden

06 826 876 10

monique.schrijver@fnozorgvoorkansen.nl

Veelgestelde vragen

Bekijk alle veelgestelde vragen van dit programma