Samen Kansrijk en Gezond

Geldstress bestrijden met geld geven?

  • 24 november 2022

    Leeuwarden gaat resultaten financieren

  • 6 oktober 2022

    Alphen aan den Rijn doet mee!

  • 26 juli 2022

    De Fryske Marren doet mee!

Blijf op de hoogte van nieuws en activiteiten

Wie doen mee?

Wil je ook meedoen?

Andere fondsen

Past jouw project(idee) net niet bij dit programma? We verwijzen je graag door:

Contact

Katinka Visscher

Programmaleider

06 145 363 37

katinka.visscher@fnozorgvoorkansen.nl

Denise Filippo

Veranderaar

06 408 283 88

denise.filippo@fnozorgvoorkansen.nl

Lotte Manshanden

Programmasecretaris

06 302 468 45

lotte.manshanden@fnozorgvoorkansen.nl

Matthijs Zwier

Sparringpartner veranderopgave

06 423 456 13

matthijs.zwier@fnozorgvoorkansen.nl

Lisette Groeneveld

Voorzitter gezinspanel

06 820 981 38

lisette.groeneveld@fnozorgvoorkansen.nl

Marjolijn Vencken

Adviseur en expert public affairs

marjolijn.vencken@fnozorgvoorkansen.nl

Veelgestelde vragen

Bekijk alle veelgestelde vragen van dit programma