Samen Kansrijk en Gezond

Ben of ken jij echt iemand voor ons Gezinspanel?

Het verhaal van Imre

Imre groeide op in armoede. ‘De jaren die ik en mijn moeder hebben meegemaakt, gun ik niemand. Die mensen wil ik helpen.’ Imre versterkt ons Gezinspanel met de ervaringen die hij opdeed als kind.

Created with Sketch.

Het verhaal van Astrid

‘Generatiearmoede vind ik iets anders dan “nieuwe armoede”. Daar zie je dat mensen een bepaalde basis hebben, vaardigheden hebben meegekregen, zoals goed onderwijs en kunnen sparen. Ik kom echt uit een dysfunctioneel gezin.’

Created with Sketch.

Wie doen mee?

Wil je ook meedoen?

  • 30 oktober 2023

    Gezinnen aan zet

  • 7 september 2023

    Gezinnen doen oproep aan politiek

  • 20 juli 2023

    Vacature: Duo-voorzitter gezinspanel van ervaringsdeskundigen

Blijf op de hoogte van nieuws en activiteiten

Bekijk de video's

  • Wat is Samen Kansrijk en Gezond?

  • Het verhaal van Risma

Contact

Katinka Visscher

Programmaleider

06 145 363 37

katinka.visscher@fnozorgvoorkansen.nl

Lisette Groeneveld

Duo-voorzitter Gezinspanel

06 820 981 38

lisette.groeneveld@fnozorgvoorkansen.nl

Eline Schievink

Duo-voorzitter Gezinspanel

06 454 842 99

eline.schievink@fnozorgvoorkansen.nl

Daan Molewijk

Trainee

06 124 186 65

daan.molewijk@fnozorgvoorkansen.nl

Matthijs Zwier

Sparringpartner veranderopgave

06 423 456 13

matthijs.zwier@fnozorgvoorkansen.nl

Erik Hendriks

Strategisch adviseur onderzoek

06 452 589 17

erik.hendriks@fnozorgvoorkansen.nl

Veelgestelde vragen

Bekijk alle veelgestelde vragen van dit programma